​​​​​​​شرایط و قوانین استفاده از سرویس‌ها و خدمات مونوفام
​​​​​​​
قوانین فروشگاه به منظور حفظ حقوق خریدار و فروشنده وضع شده و رعایت و توجه به آن برای فروشگاه آنلاین مونوفام و خریدار محترم الزامی است. عضویت در سایت یا خرید از آن به منزله مطالعه و پذیرفتن شرایط خرید و قوانین و مقررات مربوطه است. لازم است خریداران گرامی پیش از ثبت هر سفارش، کلیه قوانین جدید در این بخش را بدانند.
برای ثبت سفارش و خرید، خریدار ابتدا باید در سایت مونوفام ثبت نام کند. اطلاعات خریدار باید به صورت کامل، دقیق و صحیح وارد شود.
کاربر باید اطلاعات پستی درخواستی را به‌ شکل صحیح اعلام کند. مسئولیت هرگونه مغایرت مشخصات ثبت شده با هویت واقعی عضو بر عهده خود افراد است و فروشگاه هیچگونه مسئولیتی نسبت به مغایرت‌های احتمالی ندارد. صحت این اطلاعات به این دلیل دارای اهمیت است که سفارش‌های کاربر به آدرسی که وی در فرم ثبت نام اعلام کرده ارسال خواهد شد.
مونوفام موظف است کالایی مطابق با مشخصات درج شده در سایت که خریدار آن را انتخاب کرده و سفارش داده است را برای او ارسال کند.
پس از ثبت سفارش، به هیچ وجه امکان تغییر روش ارسال و آدرس حمل وجود نخواهد داشت.
قیمت تمامی كالاها در سایت مشخص است و هیچ هزینه‌ای به جز هزینه حمل به آن اضافه نخواهد شد.
دریافت مبلغ سفارش‌های ثبت شده از دو طریق پرداخت آنلاین و کارت به کارت صورت می‌پذیرد.
در حال حاضر هیچگونه مالیاتی به عنوان مالیات بر ارزش افزوده محاسبه نمی‌شود و خریدار تنها بهای کالای خریداری‌شده را بدون مالیات پرداخت میکند.
توجه فرمایید که قیمت‌های درج شده بر روی کالاهای وب سایت به تومان است.
ارسال سفارش‌ها از طریق شرکت ملی پست ایران انجام می‌گیرد و هزینه سفارش فقط به صورت آنلاین یا کارت به کارت قابل پرداخت است. گفتنی است هر‌گونه تأخیر و کم‌کاری از سوی شرکت پست در ارسال سفارش قابل پیگیری است.
همچنین مشتریان می‌توانند روند ارسال سفارش را در سایت پست جمهوری اسلامی از طریق کد رهگیری مرسوله که در حساب کاربری ثبت شده، پیگیری کنند.
تایید و پردازش سفارشات در روزهای کاری انجام می‌شود و پردازش سفارش‌ها در تعطیلات رسمی امکان‌پذیر نیست.
در صورت پرداخت به روش كارت به کارت، باید شماره چهار رقم آخر کارت بانکی به همراه نام صاحب حساب و زمان دقیق پرداخت را در صفحه کارت به کارت وارد نمایید. پس از ثبت مشخصات پرداخت، این مشخصات توسط مونوفام كنترل شده و تایید پرداخت به اطلاع شما خواهد رسید. ضمنا مرحله تایید پرداخت برای پرداختهای کارت به کارت تنها در روزهای کاری ممکن می‌باشد.
در صورت خرید با روش پرداخت کارت به کارت، خریدار 24 ساعت فرصت دارد که پرداخت را انجام داده و اطلاعات پرداخت را در صفحه کارت به کارت وارد نماید. در صورتی که پرداخت سفارش در مهلت مذکور انجام نشود، مونوفام می‌تواند با فرض انصراف خریدار، سفارش را لغو نماید و خریدار هیچ گونه حق و حقوقی در این رابطه نخواهد داشت.
دقت در خرید کالا و توجه به مشخصات کالای مورد سفارش بر عهده خریدار است. پس پیش از ثبت سفارش، موارد ذکرشده را به دقت بررسی کنید. همچنین پیش از تحویل گرفتن سفارش از صحت بسته ارسالی مطمئن شوید و در صورت بروز مشکل با شماره‌های پشتیبانی سایت تماس بگیرید.
پس از هر ثبت سفارش در سیستم، ایمیل و پیامک تایید ثبت موفق سفارش برای مشتریان ارسال می‌شود.
پس از ثبت سفارش، در صورت لزوم طی تماس تلفنی با مشتری، صحت و تایید سفارش از وی گرفته خواهد شد، بنابراین خریدار موظف است اطلاعات شماره تماس خود را به طور صحیح در فرم‌های مربوطه وارد کند و از ثبت سفارش‌های غیرواقعی بپرهیزد. در صورت ثبت شماره غیر قابل دسترس یا اشتباه مسئولیت آن به عهده خریدار خواهد بود.
مسئولیت تمامی كالاها در هنگام ارسال بر عهده‌ی شركت‌های حمل و نقل و یا بیمه‌كننده شركت حمل و نقل می‌باشد.
در هنگام دریافت سفارش خریدار موظف به کنترل بسته‌بندی سفارش می‌باشد تا در صورتی که نقصی در بسته و یا محتوای آن در اثر حمل پیش آمده باشد، آن را در حضور مامور شرکت حمل و نقل به صورت رسمی صورت جلسه کرده و از دریافت کالا خودداری نماید و مراتب حداکثر ظرف 24 ساعت به مونوفام اطلاع داده شود تا مونوفام بتواند پیگیری‌های لازم را انجام دهد.
تحویل‌گیرنده کالا یا نماینده ایشان (با ارائه کارت شناسایی) باید هنگام تحویل کالا در محلی که آدرس آن را در فرم اطلاعات مربوط به ثبت سفارش اینترنتی ثبت کرده است، حضور داشته باشد و کالا را شخصاً تحویل بگیرد.
درصورتی که در دریافت سفارش خود با تأخیر نامعقولی مواجه شدید، حتماً با ما تماس بگیرید و از ثبت مجدد سفارش، جداً بپرهیزید.
خریدار موظف است فورا پس از دریافت سفارش آن را از نظر ظاهری بررسی نماید و در صورتی که مشخصات کالا مغایرتی با مشخصات ثبت شده در سایت مونوفام  داشته باشد، ظرف مدت حداکثر 24 ساعت آن را از طریق صفحه درخواست مرجوعی اعلام نماید. در صورت تاخیر در اعلام مغایرت مشخصات مونوفام مسئولیتی در قبال آن نخواهد داشت.
ثبت درخواست مرجوعی کالا یا لغو سفارش (در صورتی که کالا هنوز ارسال نشده باشد)، در صفحه درخواست مرجوعی انجام می‌گیرد.
مرجوعی کالا تنها در شرایطی انجام خواهد شد که محصول ارسالی کاملاً سالم باقی‌مانده و بوی عطر یا بدن را نگرفته باشد. تگ کالا روی محصول نباید مخدوش شود و کالا باید در وضعیت اولیه قرار داشته باشد. همچنین لازم است کالا در بسته‌بندی ارسالی مونوفام، بدون هیچ صدمه‌ای قرار گیرد.
در صورت بروز هرگونه خطا نسبت به درج قیمت و ارزش ریالی کالاهای موجود در سایت، حق لغو کردن سفارش و خرید انجام شده توسط مشتری، برای مونوفام محفوظ است. در ادامه‌، وجوه دریافتی طی 48 الی 72 ساعت کاری به حساب اعلام‌ شده از سوی مشتری واریز می‌شود و مشتری با عضویت در سایت می‌پذیرد از این امر آگاه است و در این خصوص ادعایی نخواهد داشت.
در صورت انصراف از خرید در شرایطی که کالا کاملا پلمپ باشد و مورد استفاده قرار نگرفته باشد، خریدار می‌تواند درخواست مرجوعی آن را تا یک روز کاری پس از دریافت کالا در صفحه درخواست مرجوعی ثبت نموده و وجه آن را پس از کسر هزینه ارسال (در صورت ارسال رایگان) دریافت نماید. ضمنا هزینه عودت کالا به مونوفام در صورت انصراف خریدار از خرید بر عهده خریدار می‌باشد.
در صورتی که سفارش هنوز ارسال نشده باشد، خریدار می‌تواند از طریق صفحه درخواست مرجوعی و انتخاب گزینه "درخواست لغو سفارش ارسال نشده را دارم."، درخواست خود را ثبت نماید و منتظر تماس از طرف مونوفام بماند. ثبت درخواست لغو، هیچ تعهدی برای مونوفام برای لغو سفارش ایجاد نمی‌نماید.
در صورت لغو سفارش، مونوفام 72 ساعت کاری مهلت دارد تا وجه را عودت دهد. امکان عودت وجه تنها به حسابی که از آن حساب کالا خریداری شده است وجود دارد و مونوفام از واریز وجه به حساب شخص دیگر یا شماره حساب دیگر معذور است. ارائه شماره شبا از سوی کاربر برای عودت وجه الزامی است.
خرید آنلاین از مونوفام تنها از طریق سایت www.monofam.com امکان‌پذیر است. فعالیت مونوفام در اینستاگرام تنها با اکانت monofamcom می‌باشد.​​​​​​​

سبد خرید

رمز عبورتان را فراموش کرده‌اید؟

ثبت کلمه عبور خود را فراموش کرده‌اید؟ لطفا شماره همراه یا آدرس ایمیل خودتان را وارد کنید. شما به زودی یک ایمیل یا اس ام اس برای ایجاد کلمه عبور جدید، دریافت خواهید کرد.

بازگشت به بخش ورود

کد دریافتی را وارد نمایید.

بازگشت به بخش ورود

تغییر کلمه عبور

تغییر کلمه عبور

حساب کاربری من

سفارشات

مشاهده سفارش