مونوفام دیزاین، طراحی به سبک مونوفامی
از لحظه شروع تا انتها همراه شما خواهیم بود.

ثبت درخواست

پیغام شما با موفقیت ارسال شد.

در صورتی که تمایل دارید ما با شما تماس بگیریم، لطفاً فرم مقابل را پر کنید و دکمه ثبت را بزنید.
(شماره موبایل را با کیبورد انگلیسی وارد کنید.)

صرفه‌جویی در زمان

​​زمان با ارزش‌ترین دارایی ماست. با انتخاب پکیج‌های مونوفام دیزاین، همه خدمات مورد نیاز خود را از ما دریافت کنید و به کار خود سرعت ببخشید.

​خدماتی که در مونوفام دیزاین ارائه می‌شوند، به صورت منصفانه قیمت‌گذاری شده‌اند و با خرید خدمات بیشتر از تخفیف پلکانی ما برخوردار خواهید شد.

اقتصادی و به صرفه

​​با انتخاب خدمات بی‌نظیر مونوفام تمام خدماتی که نیاز دارید را به صورت یک جا به دست بیاورید و دیگر نیازی نیست خدمات مختلف مورد نیاز خود را از سرویس‌های مختلف خریداری کنید.

پکیج‌های بینظیر

در مونوفام دیزاین از لحظه شروع مشاوره، تا بعد از تحویل سایت به شما و سال‌های بعد، همواره پشتیبانی دائمی ما را خواهید داشت.

پشتیبانی دائمی

خدمات مونوفام دیزاین

با ما تماس بگیرید. به شما مشاوره خواهیم داد. همه خدماتی که به آن نیاز دارید را برای شما تشریح خواهیم کرد. در نهایت پیشنهاد قیمت برای خدمات مورد نیاز را دریافت خواهید کرد.

دریافت مشاوره

01

تنها چند گام تا موفقیت

انتخاب پکیج

02

خدمات پیشنهادی ما را بررسی کنید. در صورتی که خود مایل به انجام بخشی از آن باشید، ما راه را برای شما تشریح کرده و شما را راهنمایی می‌کنیم. در نهایت پکیج مورد نظر خود را انتخاب کنید.

امضای قرارداد

03

با توجه به شرایط پروژه و پکیج انتخابی شما، قرارداد را تنظیم کرده برای شما ارسال می‌کنیم. شما بعد از تایید مفاد قرارداد آن را امضا می‌کنید.

انجام کار

04

​​با توجه به حجم و زمان کار، برنامه زمان‌بندی تهیه خواهیم کرد. در مواردی که نیاز به انتخاب از بین چند گزینه باشد، با شما در تماس خواهیم بود. در نهایت کار را طبق خواسته‌های شما به انجام خواهیم رساند.

اصلاح نهایی

05

​​بعد از تحویل کار، تغییرات مورد نیاز را با توجه به سلیقه شما انجام خواهیم داد. در نهایت اصلاحات تا زمان رضایت کامل از طرف شما ادامه خواهد داشت. هدف ما رضایت مشتری است.

با ما تماس بگیرید

...

همین حالا برای انجام مشاوره رایگان با ما تماس بگیرید.

تماس با ما

​مونوفام دیزاین سایت شما در بستر سایت‌ساز وبزی طراحی می‌کند و طبیعتاً امکانات موجود در وبزی به صورت کامل قابل پیاده‌سازی در سایت شما می‌باشد. البته که خدمات و پکیج‌های مونوفام دیزاین فراتر از خدمات وبزی می‌باشد که می‌توانید خدمات قابل ارائه در مونوفام دیزاین را از اینجا ملاحظه فرمایید.
در اینجا خلاصه امکانات و ویژگی‌های قابل ارائه در سایت مرور می‌کنیم.
امکانات سایت‌های فروشگاهی:
در سایت‌های فروشگاهی امکان ثبت نامحدود محصولات فراهم می‌باشد. همچنین دارای سیستم انبارداری می‌باشد که سایت می‌تواند انبارداری شما را به عهده بگیرد. می‌توانید کدهای تخفیف متنوع برای مشتریان خود بسازید. می‌توانید سبدهای خرید ناتمام مشتری‌ها را مشاهده کرده و با آنها جهت راهنمایی یا مشاوره تماس بگیرید. در قسمت محصولات می‌توانید برای هر محصول توضیحات اضافه وارد نمایید و مشخصات آن را با توجه به گروه محصول بسازید. می‌توانید فایلهای خود را در فروشگاه به فروش برسانید و مشتریان شما بعد از خرید محصول آن را دانلود نمایند.
امکانات حرفه‌ای سایت‌ها:
امکان طراحی سایت به صورت چند زبانه فراهم می‌باشد. همچنین می‌توانید ایمیل‌های مختلف سازمانی را تعریف نمایید. امکان مدیریت کاربران را خواهید داشت و می‌توانید لیست آن‌ها را استخراج نمایید. سایت شما دارای وبلاگ مخصوص به خود است که می‌توانید به صورت دلخواه آن‌را سفارشی نمایید و اخبار، اطلاعات خود را با کاربرانتان به صورت حرفه‌ای به اشتراک بگذارید.
لازم به ذکر است که امکانات سایت‌های طراحی شده بسیار فراتر از خلاصه‌ای که به صورت فهرست‌وار بیان شد می‌باشد و تقریباً می‌توان ادعا نمود که تمام نیازهای مختلف که در یک سایت به آن نیاز می‌باشد، توسط این پلتفرم قابل ارائه می‌باشد.
ما در مونوفام دیزاین از لحظه ابتدایی تشکیل ایده راه‌اندازی سایت اینترنتی تا لحظه بهره‌برداری از آن در کنار و مشاور شما می‌باشیم.

ویژگی‌های مونوفام دیزاین

سوالات متداول

اگر سوالی دارید یا اطلاعات بیشتر نیاز دارید کافیست با ما تماس بگیرید.

تماس با ما
سوالات متداول
سبد خرید

Forgot your password?

Forgot your password? Please enter your mobile number or email address. You will soon receive an email or SMS to create a new password.

Return to the login section

Enter the code you receive.

Return to the login section

Change Password

Change Password

My Account

Orders

View Order